Müşterilerimizin yorumları


Mustafa Satış

pamukkalenin en iyi ve konforlu oteli diyebilirim. odaları çok lüks ve hizmet sınırsız

Bahar Gün

Çok tatlı bir butik otel. Yarım pansiyon hizmet veriyor. Yemekler çeşit olarak az lezzet olarak çok güzeldi. Temizlik konusunda da oldukça iyiler. Çok güzel 2 gün geçirdik. Teşekkür ederiz

yusuf zühre

Bayramda ailemle konaklama fırsatı bulduk, İyiki bu oteli eşim bulup araştırmış verdiğimiz ücreti sonuna kadar hakediyorlar. Bayramda diğer otellerin aksine dolu olmasına rağmen beklentilerimizi karşıladılar. En önemlisi ailemiz ile temizlik konusundaki başarıları bizleri daha da sevindirdi. Ailemle çok keyif aldık teşekkürler Ladik hotel. Bu bölgeye geldiğimizde seçeceğimiz güzel aile oteli olduğu için.

Elena P.

Если вы приехали отдыхать в LADIK HOTEL, то вам очень повезло! Потому что там в SPA работает профессиональный маг и чародей Yilmaz! У Yilmaz огромные знания и волшебные руки! Я это говорю не просто как клиент, а как врач, 20 лет обучавшая врачей и массажистов лечебным техникам. Yilmaz может все - успокоить боль, снять стресс, а если задержитесь подольше то и вылечить! Я прихожу к Yilmaz кажый день из другого отеля. В моем отеле есть роскошный SPA, но нет такого профессионала как Yilmaz. Советую от всего сердца!

Sofia Cadin

Hem uygun hem konforlu tavsiye ederim..

Yorumlarınız bizim için değerlidir