Müşterilerimizin yorumları


Evren KAYA

Şuan otelde konaklamaktayız.. Kesinlikle tavsiye edebileceğimiz bir yer..Yemek temizlik çok güzel.. Tam bir aile ortamı, güler yüzlü personel ve ilgili işletme sahipleri.. Küçük bir çocuğun isteğini yerine getirmeye çalışan düşünceli insanlar var burada.. Herşey için çok teşekkürler..

黃紫惠

1.hotel's room is wide and the bed is very comfortable  2. Great location, very close to bazzar

Raziyerkan Zynp
Zumrut Doruk Karakok

Çok iyi mekana vasat hizmet..Amaçlananla yapılanlar birbirini tutmuyor..3 gün boyunca tavada yumurta yedik..Haşlanmış yumurta istedik çiğ yumurta getirdiler..Temizligi sadecekirlileri almaktan ibaret sanıyorlar..Gezmeye çıktık gece otele giremedik ..Reclsepsiyonda kimse olmadığı gibi kapıyı da kilitlemişler...Daha profesyonel bir ekip ve işletme anlayışı geliştirilmeleri lazım.....

Serap Özdemir

Grup olarak gittiğimiz Ladik termal otelden memnun kaldık.Yeni olmasının avantajı ile herşey yeni,temiz nezih bir aile oteli.Otel personeli güler yüzlü ve nazik, yemekleri ev yemeği lezzetinde,salata çeşitleri bol ve temiz.   Atilla beye ve diğer çalışanlara tekrar teşekkürler,yolumuz düştüğünde tekrar gideceğiz.Umarım hep böyle kalırsınız ve biz hep geliriz.

Yorumlarınız bizim için değerlidir