Necip Hassoy

Karahayıtta ailenizle gelebileceğiniz çok güzel bir otel.Odaları çok geniş ve temiz termal havuzu yemekleri mükemmel çok memnun kaldık Herkeze tavsiye ediyorum.

Yasin demirhan

Oteliniz çok güzel hijyenik termal havuz mükemmel çok temiz odalar mükemmel rahat, personel çok güler yüzlü ve çok iyi yeni tesisinizde başarılar dilerim emeğinize hizmetinize sağlık...

Sevcan L.

Ladik termal hotel karahayıtta gidilebilecek en iyi tesistir diyebilirim. Özellikle otel müdürü Atilla Beye ilgi ve alakası için teşekkür ederiz.

Bünyamin

İnternette yapmış olduğum araştırmalar sonucunda bulmuş olduğumuz bir oteldi.Temizlik, hijyen ve hizmet bakımından güzel bir tesis inşaa edilmiş.Otelin yeni olması da tesise + 1 puan daha kazandırıyor.Otel sahibi Tolga Bey le sohbet imkanımız oldu çok beyefendi bir insan kendisi.Ayrıca işletme müdürü Atilla Beye,resepsiyon çalışanı Hasan Beye,mutfak ve restoran çalışanlarına , temizlik personellerine ve ismini hatırlayamadığım tüm çalışanlara yakın ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Sadece küçük çocuğumuz için park yatak sıkıntısı oldu onu da yeni bir işletme olduğu için dert etmedik kırma yatak açtılar sağolsunlar.Sağlıcakla kalınız

Sefa KARA

gerçektende güzel bir tesis, yeni olması ayrı bir ayrıcalık odalar yeni tesis yeni hizmet gayet başarılı pamukkale tatili ve termal düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim

Evren KAYA

Şuan otelde konaklamaktayız.. Kesinlikle tavsiye edebileceğimiz bir yer..Yemek temizlik çok güzel.. Tam bir aile ortamı, güler yüzlü personel ve ilgili işletme sahipleri.. Küçük bir çocuğun isteğini yerine getirmeye çalışan düşünceli insanlar var burada.. Herşey için çok teşekkürler..

Yağmur K.

Odaları muhteşem doğa manzaralı ve kaldığımız tarihlerde hava mis gibi pırıl pırıl güneşliydi. Otel yeni olmasına rağmen neredeyse herşey eksiksiz konaklama sağlamak için hazır hale getirilmişti bu çok hoşumuza gitti. Son gecemizde bizlere güzel bir jest olarak odamıza meyve göndermeleri de güzel davranıştır. Teşekkürler Ladik Hotel ve çalışanları.

Haydi sizde yorumunuzu bize iletin!

Siz değerli müşterilerimizin yorumlarını önemsiyoruz. Sizde yorumunuzu bırakarak diğer müşterilerimizin karar vermelerinde yardımcı olabilirsiniz.